Polska

Oferta

poznaj naszą ofertę

Dzięki rozwojowi automatyki przemysłowej możemy zaoferować efektywne i sprawdzone rozwiązania nadzoru nad parametrami mediów i procesów technologicznych, poprzez automatyzację produkcji i procesów wytwarzania.

 

Wszystko to z zachowaniem ergonomii pracy, dokładając wszelkich starań, aby obsługa i zarządzanie procesem produkcyjnym były możliwie uproszczone, przyjazne operatorowi, a sam cykl produkcyjny maksymalnie powtarzalny.

 

Jednym z głównych atrybutów oferowanych przez nas systemów jest wysoka jakość wykorzystywanych komponentów. Z doświadczenia wiemy, że stosowanie produktów takich marek jak B&R Automation, Danfoss, Eaton, LappKabel, SEW, Siemens, Wieland pozwala osiągnąć maksymalne parametry sprawności i wydajności systemu. Wysoka niezawodność stosowanych komponentów, odpowiedni ich dobór oraz skrupulatna dbałość o szczegóły podczas montażu są gwarantem długiego czasu bezawaryjnej eksploatacji.

 

W chwili obecnej w systemach sterowania największy nacisk kładzie się na zagadnienia bezpieczeństwa. Chcąc spełniać aktualne wymogi bezpieczeństwa, przy jednoczesnym rozproszeniu układu sterowania, jakim mogą być przenośniki, nie wystarcza już stosowanie jedynie standardowych modułów bezpieczeństwa. Dlatego obecnie nasze systemy wyposażane są w niezależne, programowalne jednostki bezpieczeństwa o najwyższej jakości, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa urządzenia przez cały okres jego eksploatacji.

 

Zbierane na przestrzeni lat doświadczenie, pozwoliło nam wypracować optymalny zestaw komponentów, algorytmy i ogólną logikę zachowań składającą się na projektowany system sterowania. Ostatecznie to klient decyduje czy proponowane rozwiązanie spełnia jego oczekiwania oraz jakie komponenty i scenariusze zachowań ostatecznie zostaną zastosowane.

 

Wychodząc naprzeciw nowym trendom na rynku, wprowadzamy coraz szerszy zakres obsługiwanych urządzeń peryferyjnych, w tym także jednostek logicznych. Posiadamy w ofercie jednostki centralne oraz peryferia firmy B&R Automation, które pozwalają osiągnąć czas cyklu (deterministyczny) sięgający nawet 400us.

 

Wykorzystując najpopularniejsze standardy sieci przemysłowych, jesteśmy w stanie zapewnić optymalny poziom komunikacji w obrębie własnego sterowania, a także wymianę informacji z współpracującymi maszynami zewnętrznymi. Wpływa to na redukcję ilości przewodów, a co za tym idzie kosztów. Istotnym dla Klienta jest fakt, że nie jest konieczne przeprowadzenie szkolenia własnych pracowników obsługi nowego, nieznanego kadrze pracowniczej standardu sieci.

 

 

Jednym z wielu udogodnień, jakie wprowadziliśmy ostatnimi czasy jest usługa eService. Pozwala ona na zdalny dostęp do systemu sterowania pracującego u Klienta za pomocą sieci Internet bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji w strukturę sieci zakładowej. Dzięki niej jesteśmy w stanie niemal natychmiast po zgłoszeniu, dokonać diagnostyki urządzeń, programu i systemu wizualizacji.

 

Na życzenie Klienta dokonujemy modyfikacji zarówno w programie, jak i systemie wizualizacji. Kolejnym atutem eService’u jest możliwość zdalnej pomocy w obsłudze lub nawet przeprowadzenia szkolenia. Dostrzegamy, iż usługa ta jest bardzo ceniona w początkowej fazie funkcjonowanie systemu, gdy klient często modyfikuje jeszcze informacje wymieniane z maszynami zewnętrznymi lub zasadę działania samego systemu.